DODAJ NEWSA ˇ DODAJ ZDJĘCIE ˇ Dodaj artykuł ˇ Forumśroda, Styczeń 20, 2021
Logo "Zagórze"
ZAGÓRZE


STRONA GŁÓWNA


POŁOŻENIE


DEMOGRAFIA


ZABUDOWA


ŚRODOWISKO


PARK WIATROWY


RADA SOŁECKA


FILMY


PUCHAR
ADMINISTRATORA
PORTALU

INFORMACJE O STRONIE
TWÓRCY / KONTAKT
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Sklepik z gadżetami
Informacje o portaluPortal www.zagorze.ocom.pl powstał 4 stycznia 2009 roku. Od początku działalności administratorem strony jest Michał Januchowski.


Jednak działalność ta nie byłaby możliwa bez wsparcia Pauliny Sockiej i Mateusza Kowalczyka, którzy zajmują się kwestiami informacyjnymi na portalu oraz zasobami fotograficznymi.


Na początku portal Zagórze dostępny był pod adresem www.portalzagorze.tnb.pl (i nadal jest pod nim dostepny) jednak ze względu na duże zainteresowanie oraz złożoność tego linku, w roku 2010 przenieśliśmy się pod adres www.zagorze.ocom.pl


W ciągu trzech lat odwiedziło nas niemal 80 000 unikalnych użytkowników, a ilośc odsłon wyniosła już prawie 600 000. To pokazuje jak duże jest zainteresowanie informacjami o wydarzeniach w naszej miejscowości.


Adres internetowy naszego portalu znajduje się na strojach sportowych zawodników Zagórza, posiadamy także swoją strone na popularnych portalach internetowych jak nasza-klasa czy facebook. Dzięki temu każdego dnia nowe osoby dowiadują się o istnieniu takiej miejscowości jak Zagórze.


Warto tu dodać, iż nie są to jedynie użytkownicy z okolic Wolina, Świnoujścia czy Szczecina ale także osoby z południa Polski, a nawet z Japonii czy USA!


Administrator portalu zajął się też działalnością promocyjną witryny stwarzając coroczny "Puchar Administratora Portalu www.zagorze.ocom.pl", w którym zgłoszone drużyny piłkarskie walczą o to trofeum.


Zapraszamy do rejestracji na portalu!
wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora zabronione
Prawo autorskie regulowane jest głównie ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim. Prawa autorskie można podzielić na prawa osobiste oraz prawa majątkowe. Zarówno autorskie prawa osobiste, jak i autorskie prawa majątkowe, podlegają ochronie, a za ich naruszenie grozi nie tylko odpowiedzialność odszkodowawcza lecz w wielu przypadkach również odpowiedzialność karna.


448512 Unikalnych wizyt
Engine: PHP-Fusion v6.01.6 © 2006
Future Theme Bordeaux by Amilla Dee Webdesign


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie