Dodaj nas do znajomych!
Sklepik z gadżetami
Partnerzy serwisu:

I edycję pucharu w 2011 roku wygrała drużyna Zagórza. Oto relacja z tego meczu:

10 listopada 2011 roku o godzinie 18.00 na boisku "Orlik" w Wolinie odbył się finałowy mecz o Puchar Administratora Portalu www.zagorze.ocom.pl. Spotkały się w nim dwie godne rywalizacji ze sobą drużyny - zespół Zagórza oraz połączona drużyna Gogolice/Recław.

Ciężkie warunki atmosferyczne (temperatura w okolicach 0 stopni) oraz późna pora sprawiły, że zawodnicy Zagórza w pierwszych minutach spotkania byli dość ospali. Poskutkowało to tym, iż po chwili przegrywali już 0-3. Jednak do przerwy udało się im dojść rywala na jedną bramkę i ta część spotkania zakończyła się minimalnym jednak zasłużonym prowadzeniem Recławia 5-4.

W druga część spotkania to zupełna odwrotność pierwszej. Co prawda Recław nadal utrzymywał się przy piłce i groźnie atakował jednak zorganizowana gra w obronie oraz szybkie kontrataki pozwoliły zawodnikom z Zagórza dać popis strzelecki. Warto dodać, iż do wyrównania doprowadzili oni już... kilka sekund po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę, a po chwili wyszli na prowadzenie. Mecz wyglądał już tak do końca, a końcowy rezultat 14-6 dający wygraną zespołu Zagórza należy upatrywać jako niespodziankę w porównaniu z tym co działo się na początku spotkania.

Warto dodać, iż wynik mógłby być wyższy jednak Damian Podgórski w końcówce spotkania w sytuacji sam na sam uderzył w spojenie słupka z poprzeczką bramki Recławia.

I edycję rozgrywek o Puchar Administratora Portalu www.zagorze.ocom.pl wygrali zawodnicy Zagórza! Gratulujemy!

Sponsorem finału oraz fundatorem pucharu jest Michał Januchowski - właściciel portalu:

Ze względu na trudne warunki jakość zdjęć pozostaje niska ale zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu.

Zagórze - Gogolice/Recław 14-6