Święto piłkarskie dla najmłodszych
Dodane przez administrator dnia 26 maj 2014 08:00:20

W niedzielę 25 maja odbył się w Zagórzu towarzyski mecz piłki nożnej Zagórze - Koniewo.

Licznie zgromadzeni mieszkańcy obu miejscowości mogli dopingować swoich ulubieńców. Mecz odbywał się na zasadzie limitu wiekowego (do 15 lat), dwie połowy po 30 minut.

Po bardzo wyrównanym pojedynku, gdy na 6 minut przed końcem przy wyniku 6-6 wszystko wskazywało na dogrywkę zawodnicy z Zagórza postawili wszystko na jedną kartę. Ostateczny wynik 9-7 dla gospodarzy nagrodzony został oklaskami oraz dyplomami dla obu zespołów.

Wygranym gratulujemy dobrego rezultatu, a zawodników i sołtysa Koniewa, który miał przyjemność sędziować w tym spotkaniu zapraszamy na kolejne rozgrywki.